Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.

Carinova, BrabantZorg plus Sensire verschuiven steeds meer fysieke wijkverpleging zoals beeldzorg. Research zoals dit nieuwe werkwijze is veelbelovend; beeldzorg bespaart dertien minuten vanaf zorgmoment plus gaat noch ten koste van den cliënttevredenheid. ‘Ermee halen wij den gedrang uit den wijk plus spelen wij medewerkers vrij’, vertelt Maarten van Rixtel, bestuursvoorzitter van Sensire.

Sensire
Maarten van Rixtel, bestuursvoorzitter van Sensire: ‘Ie rendement van beeldzorg is vele malen hoger dan den kosten.’

Premium

Sensire start te 2010 ene

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem ene (test)jaarkaart op Zorgvisie. Na ene maand stopt ie kosteloos proefabonnement vanzelf.


  • Onbeperkt alle voorwerpen oplezen
  • Dagelijks den Zorgvisie rondschrijven

Hoewel abonnee? Loom dan te

Redacteur Zorgvisie, Skipr plus Qruxx.