Contrabas Rikken is voormalige huisarts plus heeft ter verschillende wentelen bestuurlijke ervaring opgedaan in de georganiseerde huisartsenzorg, gezondheidscentra plus met name ziekenhuizen. Hierbij speelde samenwerkingsverband met andere disciplines immermeer ene belangrijke rol. “Contrabas Rikken heeft affiniteit met de ggz plus tegelijkertijd oog voordat de samenhang met andere sectoren plus domeinen”, aldus professor Marleen Rijkeboer namens de benoemingscommissie.

Successie

Rikken is vanaf 5 april 2022 de nieuwe voorzitter van P3NL. Hij volgt ermee professor Marc Verbraak op, diegene vanaf de oprichting van de ggz-federatie ter 2015 bestuurslid wasgoed plus vanaf april 2018 voorzitter.

Federatie P3NL

P3NL is ene federatie van dertien wetenschappelijke plus beroepsverenigingen van psychologen, psychotherapeuten plus pedagogen. Lul zijn de Landelijke Vereniging POH-GGZ, LVMP, NBTP, NIP, NVGzP, NVO, NVRG, NVVS, VEN, VGCt, VKJP, VPeP plus VVP.