Den coronapandemie maakte ontmoeten plus voeling lastig plus somwijlen zelfs onmogelijk. Ie bij van eentje vorm van beeldcontact worden urgent. Aveleijn deed ervaring op met Mobiléa. Dit zorgtechnologie biedt den potentie voordat zorg op afstand. Zorgmedewerkers, cliënten, mantelzorgers plus verwanten kunnen met jawel beeldbellen, chatten plus verwittiging plus computerbestanden uitwisselen.

Aveleijn heeft zichzelf vervolgens aangesloten onder ie themanetwerk Corona plus voeling op afstand van den Vernieuwing-impuls. Want op kleine schelp kreeg Aveleijn regelmatig aanvragen voordat ie gewoonte van Mobiléa. Interessant is nu voordat hoen wegens den behoefte plus den mogelijkheden te verkennen voordat eentje bredere implementatie van beeldcontact.

Vanuit den Vernieuwing-impuls krijgt ie projectteam steun van eentje raadsman, onderzoekers plus communicatie plus techniek wegens den juiste stappen te zetwerk. Diegene begint onder ie te toegangsbewijs brengen van den behoefte plus den setting, den mogelijke technologische oplossingen plus vervolgens eentje implementatieplan.

Ene tal cliënten diegene alhoewel ervaring heeft met Mobiléa is geestdriftig plus maakt uit zichzelf alhoewel filmpjes wegens andere cliënten te enthousiasmeren. Dat is ondertussen eentje mooie ondergrond voordat eentje succesvolle implementatie.