Den regio Arnhem telt meer dan veertig jeugd-ggz-aanbieders, maar den tweede van den nageslacht plusteken jongeren op den wachtlijst komt te den viertal omvangrijke instellingen terecht. Kirsten von Piekartz is aangesteld indien zorgaccountmanager plusteken heeft indien opdracht wegens te zes maanden tijdstip den wachtlijsten voordat nageslacht plusteken jongeren te psychische noodwendigheid te verminderen. Dit gaat zij uitvoeren voort dit jonge patiënten huis te spreiden tussen den beschikbare zorginstellingen. Dit meldt den Gelderlander. 

Verwijzingen diegene binnentreden, moeten Von PiekartZ huis gaan verdelen tussen den 45 ggz-aanbieders diegene ene contract hebben met Arnhem. Er staan nu nog 190 nageslacht plusteken jongeren op den wachtlijst plusteken weids 50 procent wacht op ene plekje te Letter, Praktijk Rigtering, Voor Persona plusteken RIOzorg. Nieuwe verwijzingen diegene voordat dit viertal instellingen binnentreden, gaat den zorgbemiddelaar onderbrengen te instellingen met kortere wachttijden.

Actueel beeld

Den bemiddelaar opeenhoping dat verwijzers haar straks rechtstreeks toenaderen. “Zij hebben veelal geen compleet totaalbeeld van alle aanbieders én geen actueel beeld van den wachttijden. Ik straks welnu”, aldus Von Piekartz. Den papieren diegene zij onder ogen krijgt zijn geanonimiseerd.

Wegens: Nationale Zorggids