Anton van Weert start op 1 april 2022 mits centrumhoofd Infectieziekteonderzoek, Diagnostiek plus laboratorium Surveillance (IDS) tijdens ie RIVM. Met den benoeming wil ie centrum den focus plus visie op laboratorium paraatheid plus respons voorts invulling.

Nu is Van Weert werkzaam tijdens Sanquin Bloedvoorziening mits manager Vaderlands Screenings laboratorium plus mits manager bedrijfsvoering Donor Medicine Research plus manager Diagnostiek. Daarvoor wasgoed hij onder meer manager Laboratorium plus Schoolhoofd Relatiebeheer & Project management tijdens Medial Diagnostische Centra plus managing director tijdens Heart Core B.V.

Loket voordat laboratoriumvragen

Met 150 medewerkers vormt IDS ie loket te Nederland voordat laboratoriumvragen overheen humane infectieziekten. “Met Anton vermag IDS den focus plus visie op laboratorium paraatheid plus respons voorts invulling geven, binnenshuis plus buitenshuis ie centrum”, reageert Sicco Louw, adjunct directeur Centrum voordat Infectieziekten Bestrijding (CIB).

Anton van Weert start op 1 april mits centrumhoofd Infectieziekteonderzoek, Diagnostiek plus laboratorium Surveillance tijdens ie RIVM.