Totdat voordat kort werden den meeste patiënten met eentje antibioticabehandeling via ie infuus, enkel te ie ziekenhuis behandeld. Horig van ie type ontsteking vermag dit treatment enkele dagen totdat eentje tal weken duren. Voordat mensen met eentje actief leven is dit ingrijpend, omdat dit actieve leven zolang stilvalt. Voordat kwetsbare mensen betekent eentje zulke opvang vaak eentje break-down te den vorm, omdat zij hierdoor lang te eentje ziekenhuisbed willen wonen plus minder bewegen. Eentje treatment thuis wordt mits minder belastend geoefend voort den patiënten plus zorgt voordat eentje sneller reparatie.

Stabiele patiënt

Den behandelend medicus bepaalt voordat iedere patiënt zorgvuldig of dit te aanmerking komt voordat eentje thuisbehandeling met antibiotica via ie infuus. Den voorliefde wegens den treatment echt thuis te organiseren, te positie van te ie ziekenhuis, wordt te overleg met den patiënt vervaardigd. Dit alles gebeurt te samenwerkingsverband met ie antibioticateam plus ie transferteam van Máxima MC.

Begeleiding thuis

Den veiligheid van zorg staat voorop. Daarom krijgen patiënten zorg van dezelfde kwaliteit aangeboden mits te ie ziekenhuis. Dagelijks krijgen zij visite van eentje wijkverpleegkundige van den thuiszorg. Dit is tijdens den thuisbehandeling ie eerste aanspreekpunt voordat den patiënt plus controleert dagelijks of den treatment wasgoed verloopt plus staat te nauwsluitend voeling met den behandelend medicus van MMC, legt Hanneke van Loenhout, antibioticaverpleegkundige van MMC uit. “Daardoor vermag den thuiszorgverpleegkundige snel schakelen met ie ziekenhuis mits er zichzelf problemen voordoen”. Zowel toestaan patiënten regelmatig bloedprikken thuis of te ie ziekenhuis plus wordt er erop zoals stulp gaan ongezouten eentje controle contract gepland met den behandelend medicus. Dit blijft verantwoordelijk voordat den zorg aan den patiënt.

“Uiteraard maken den artsen telkens weer den afweging of iemand te aanmerking komt. Is er eentje andere medische urgentie voordat opvang of wil iemand ie veeleer noch dan blijft den patiënt gewoon te ie ziekenhuis vertelt Van Loenhout”

Antibioticateam MMC

Dagelijks heeft ie antibioticateam van MMC overleg wegens ie antibiotica regelgeving van patiënten te doorspreken plus te stroomlijnen. Via dit overleg zijn cadeau eentje internist infectioloog, apotheker, arts-microbioloog, antibioticaverpleegkundige, medicus hulpbetoon plus den behandelend artsen van den te doorspreken patiënten.

Ie is redelijk uniek te Nederland wegens met eentje antibioticateam dagelijks overleg te hebben op dit wijze. Hierdoor kunnen wij kwalitatieve goede zorg bieden te den dagelijks praktijk plus den verschuiving van dit zorg zoals thuis of verzorg- plus verpleeghuizen nog huis mogelijk maken.

Steeds vaker ziekenhuiszorg thuis

Ie verrijden van ziekenhuiszorg zoals stulp of andere zorginstellingen vergroot den kwaliteit van leven voordat patiënten. Den patiënten diegene gewoonte maken van dit zorg op afstand geoefend meer vrijheid plus voelen zichzelf vaak prettiger te hun inherent omstreken. Daarom onderzoekt MMC te ie kader van ‘Juiste Zorg op den Juiste Plek’ plus met ie project medicatie@huis, steeds vaker samen met verschillende zorgpartners waar den zorg ie lieve vermag plaatsvinden. Dankzij den samenwerkingsverband met thuiszorgorganisaties vermag te steeds meer gevallen zorg thuis geleverd wordt. Plusteken dankzij den samenwerkingsverband met verzorging- plus verpleegtehuizen vermag dit zowel steeds vaker daarheen plaatsvinden.

Den werkwijze is eentje voorbeeld van projecten waarmee MMC bijdraagt aan kwalitatief hoogstaande, patiëntgerichte én goedkopere zorg onder den noemer ‘verantwoorde zorg’. Dit zijn initiatieven diegene den gezondheid van patiënten promoveren plus tegelijkertijd den zorgkosten beteugelen.

Ingevolge: Nationale Zorggids