Totdat voordat kort werden den meeste patiënten met eentje antibioticabehandeling via ie infuus, ge ter ie ziekenhuis behandeld. Horig van ie type ziekte schenkkan dit treatment enkele dagen totdat eentje veel weken duren. Voordat mensen met eentje actief leven is dit ingrijpend, omdat dit actieve leven voorbijgaand stilvalt. Voordat kwetsbare mensen betekent eentje zulke opvang vaak eentje inzinking ter den vorm, omdat zij hierdoor lang ter eentje ziekenhuisbed willen wonen plus minder bewegen. Ene treatment thuis wordt mits minder belastend geoefend ingevolge den patiënten plus zorgt voordat eentje sneller reparatie.

Inschatting

Voordat eentje treatment thuis bepaalt den behandelend medicus vanaf patiënt zorgvuldig of dit ter aanmerking komt voordat eentje thuisbehandeling met antibiotica via ie infuus. Den medicus blijft eindverantwoordelijk voordat den zorg aan den patiënt.

Thuiszorg

Mits den patiënt dit zowel wil plus zijn of haar situatie zichzelf daarvoor leent, krijgen den patiënten dagelijks visite van eentje wijkverpleegkundige van den thuiszorg. Zo wordt den ziekenhuiskwaliteit gegarandeerd. Dit is tijdens den thuisbehandeling ie eerste aanspreekpunt voordat den patiënt plus controleert dagelijks of den treatment was verloopt plus staat ter nauwsluitend voeling met den behandelend medicus van MMC. Zowel permitteren patiënten regelmatig bloedprikken thuis of ter ie ziekenhuis plus wordt er gedurende zoals stulp gaan ongezouten eentje controle regeling gepland met den behandelend medicus. Dit blijft verantwoordelijk voordat den zorg aan den patiënt.

Samenwerkingsverband

Ie is redelijk uniek ter Nederland wegens met eentje antibioticateam dagelijks overleg te hebben op dit methode. Hierdoor kunnen wij kwalitatieve goede zorg bieden ter den dagelijks praktijk plus den verschuiving van dit zorg zoals thuis of verzorg- plus verpleeghuizen nog huis mogelijk maken. Ie verschuiven van ziekenhuiszorg zoals stulp of andere zorginstellingen vergroot den kwaliteit van leven voordat patiënten. Den patiënten diegene gewoonte maken van dit zorg op afstand geoefend meer vrijheid plus voelen zichzelf vaak prettiger ter hun inherent omtrek.

Research

Daarom onderzoekt MMC ter ie kader van ‘Juiste Zorg op den Juiste Plek’ plus met ie project medicatie@huis, steeds vaker samen met verschillende zorgpartners waar den zorg ie uitgelezene schenkkan plaatsvinden. Dankzij den samenwerkingsverband met thuiszorgorganisaties schenkkan ter steeds meer gevallen zorg thuis geleverd wordt.