Angela den Ruiter wordt den nieuwe directeur van ie Beatrixziekenhuis ter Gorinchem. Zij volgt vanaf 1 juni Yolanda Mansveld op diegene dit functie op interim poot vervult. Nu is Den Ruiter directeur van Huisarts plus Zorg, ie samenwerkingsverband van den 75 huisartsen ter den regio Gorinchem.

Van 2009 totdat plus met 2016 wasgoed zij alhoewel manager gedurende Rivas Zorggroep, wegens daarna aan den slag te gaan gedurende den huisartsenorganisatie. Zowel ter den functie gedurende Huisarts plus Zorg zegt den coureur alhoewel jaren intensief samen te werken met Rivas. “Ik zie er dan zowel kolossaal zoals uit wegens nu mits directeur van ie Beatrixziekenhuis den verbinding voorts te versterken tussen alle zorgverleners ter den ketting. Hierbij heb ik speciale voetlicht voordat ieders werkplezier.”

Samenwerkingsverband ter den regio

Volgens Michiel van Roozendaal plus Mariëlle Bartholomeus, raad van bestuur van Rivas, wordt met den overkomst van Den Ruiter den samenwerkingsverband ter den regio versterkt. “Wij bevestiging hiermee den vaarroute diegene wij den afgelopen jaren hebben ingezet plus diegene zowel ter den Rivas visie voordat 2030 eentje dominante plek heeft.”