Voordat enkele zorgtaken van den ter ziele gegane Groningse zorgorganisatie MartiniZorg zijn andere zorgaanbieders gevonden. Zo neemt eentje combinatie van schuiflade Haciënda plusteken Coöperatie Dichtbij den jeugdzorg plusteken Wmo-zorg van MartiniZorg overheen. Den huishoudelijke poetsvrouw gaar zoals MIEP. Voordat dit onderdelen wordt zowel den personeelsleden van MartiniZorg overgenomen.

Te eentje epistel aan den stadsbestuur schrijven wethouders Isabelle Diks plusteken Inge Jongman voorts dat TSN den zorg vanuit den Wlz overneemt, meldt RTV Noord. Wmo-begeleiding wordt overgenomen doorheen GON of eentje uitvoerder. Hier wordt ie personeel van MartiniZorg noch overgenomen.

Failliet

MartiniZorg ging staart januari failliet na enkele jaren aan problemen. Waarna contracten noch werden verlengd plusteken opdrachten waren misgelopen worden den situatie onhoudbaar. Daarvoor waren er nu twijfels overheen den geleverde zorg. Den instelling stond onder toegevoegd toezicht van den IGJ.

Onveilige situaties

Aan den lokale omroeporganisatie lieten oud-medewerkers plusteken -cliënten voordien nu weten dat er onveilige situaties ontstonden erop sommige locaties. Cliënten lieten drugsdealers plusteken familieleden zomaar binnenshuis plusteken sommige personeelsleden zullen zichzelf somwijlen ’s nachts hebben opgesloten uit angst voordat problemen. Den zorgorganisatie zullen bewust wedden op cliënten met eentje zware schatting, maar noch ie juiste personeel vooronderstellen wegens dit menigte cliënten te promoten.