Zorginstelling Amstelring plus gemeente Haarlemmermeer hebben ene overeenkomst gesloten voordat den realisatie van Holmkwartier te Hoofddorp. Op ie terrein van ie verpleegtehuis Bornholm komen ongeacht twee zorggebouwen maximaal 260 zorgeenheden, 225 woningen plus enkele maatschappelijke voorzieningen, zo is te den afspraken vastgelegd.

Dat meldt Amstelring op 15 februari. Den verwachting is dat den twee nieuwe zorggebouwen te 2024 klaar zijn, zodat ie verouderde woonzorgcentrum Bornholm & Eijkenhove weggebroken vermag wordt. Daarna zullen den woningen gebouwd wordt. Wegens den realisatie van Holmkwartier mogelijk te maken, is ene verrassend bestemmingsplan nodig. Dit ligt start juni ter inzage voordat omwonenden plus betrokkenen.

“Wij zijn intact opgeruimd met dit nieuwbouwplan dat veel meer is dan den broodnodige verpleeghuiszorg. Amstelring wil zorg, support, begeleiding plus service blijven leveren aan den Hoofddorpers”, zegt Jeroen Lambriks, coureur van Amstelring. “Plus wij willen dat ouderen voorgoed fragment uitmaken van den samenleving. Dat kunnen wij mogelijk maken te ene inclusieve wijk, waar generaties feitelijk met mekaar samenwonend plus zoals mekaar omzien. Ie nieuwe Holmkwartier vermag straks zowel ene kerks werkplek zijn voordat iedereen. Wij denken dan zowel aan mensen met ene nadeel op den arbeidsmarkt.”