Den gedichtenbundel sluit nu nog huis aan te den uitgangspunten van den Wet zorg plus dwang. Onder meer voort veel voetlicht te geven aan hoe jij vermag zoeken zoals alternatieven diegene stappen te den leefwereld van den cliënt. 

Jou kunt den gedichtenbundel tradities te zowel verpleeghuizen indien te den thuissituatie of kleinschalige woonvormen. Let er welnu op dat noch alle alternatieven overal uiteraard of toepasbaar zijn.

Maatwerk

Fragment jouw ervaringen

Watten zijn jouw ervaringen met den gedichtenbundel? Of heb jij misschien aanvullingen? Fragment dit voort zij te mailen zoals wzd@vilans.nl.

 Jou vindt te dit gedichtenbundel geen kant-en-klare soelaas voordat cliënten. Ie vinden van eentje alternatief voordat onvrijwillige zorg is maatwerk. Jou gaat op zoek zoals den minst ingrijpende methode. Welke dat is, verschilt van wezen totdat wezen. Ter dit nieuwe gedichtenbundel gaan wij noch uit van ie onbegrepen rijrichting dat den cliënt vertoont, maar kijk jij zoals watten jij den cliënt gunt. Zo kun jij te den inzetindex achterin den gedichtenbundel zoeken op den reden waarom jij eentje alternatief wil verwedden, bijvoorbeeld ‘recreatie stimuleren’ of ‘valrisico verminderen’.