Alrijne Ziekenhuis plus ActiVite hebben voordat ie vooraf ene treatment met chemoinjecties thuis honingbij ene patiënt toegediend. Normaliter zullen patiënten enkele tientallen omkeren vanaf klas zoals ie ziekenhuis willen voordat den treatment. “Wij zijn opgewekt dat wij op dit methode den treatment voordat kip ene stuk draaglijker kunnen maken,” zegt Heleen van Ruiten, projectleider namens Alrijne. Alrijne houdt den regie plus monitort den treatment. Mits mensen weliswaar hun treatment te ie ziekenhuis willen krijgen, schenkkan dat zowel nog.

Patiënten diegene bloedkanker hebben, krijgen hiervoor behandelingen met (chemo)injecties. Zij willen hiervoor tijdens den nuk steeds zoals ie ziekenhuis komen. Ter totaal ruwweg veertig keer te anderhalf klas. Ie gaat vaak wegens ouderen met ene kwetsbare gezondheid voordat wie den trektocht zoals ie ziekenhuis vermoeiend is plus veel tijdstip kost. Zij hebben daarnaast vaak ene mantelzorger, taxi of zelfs ziekenauto nodig wegens kip heen plus weer te brengen.

Traject eromheen

Den spuitje wordt toegediend vanwege medewerkers van ActiVite. “Mijn collega’s plus ik hebben iedereen den vorming oncologieverpleegkundige gedaan plus daarbij vooral ziekenhuiservaring opgedaan. Daardoor zijn wij nu inderdaad te staat wegens den treatment veilig thuis te geven”, zegt oncologieverpleegkundige Bibi Muller. “Ene chemo-injectie zetwerk is noch zo verschillend dan ene andere spuitje. Ie ingewikkelde is zo ie traject eromheen plus den kennis diegene jou dáárvoor nodig hebt. Jou moeten bedachtzaam zijn op eventuele bijwerkingen plus mits waar noch inderdaad gaan, moeten jou erop kunnen handelen. Ik heb er alle vertrouwen te dat wij met onze veelzijdig kennis veilig zoals huis-verplaatste zorg kunnen bieden.”