Bestuursvoorzitter Peter van der Meer: “Ie tal besmettingen te den samenleving is zo hooggelegen, dat wij indien ziekenhuis nog even voorzichtig blijven.” Totdat plus met 15 maart, dat is ie eerstvolgende ‘wegingsmoment’ van minister Kuipers, blijven den regels te ie ziekenhuis precies zoals zij nu zijn.

Anderhalve peettante

Dat betekent dat ie spoedeisend verzoek aan iedereen van potentieel blijft wegens overal ene mondneusmasker te dragen plus wegens anderhalve peettante afstand te vasthouden. Vanaf opgenomen patiënt is één museumbezoeker welkom vanaf dag. Plus te den vestibule wordt nog steeds gezondheidsvragen poneren.

Van der Meer

Van der Meer verstrekken aan dat er nog veel zieke medewerkers zijn, plus dat daardoor nog noch alle zorg is te hervatten. “Wij vatten dat mensen elders elkander weer volop gaan ontmoeten, maar wij nemen onze verantwoordelijkheid ingevolge ginds noch nog ene schepje doodmoe te exporteren. Toestaan wij voorgerecht den prestaties van den versoepeling voordat den zorg even exterieur’, stelt hij.

Geen toegevoegd moeite

Ie ziekenhuis rekent op respect van den gas. Van der Meer: “Iedereen diegene te onzerzijds komt, is erop gebaat dat wij hier verspreiding willen tegengaan, zowel indien diegene verspreiding elders welnu plaatsvindt. Wij zijn er nu zo aan gewoon plus zulk op ingericht, dat ie geen toegevoegd moeite kost.”