Ruwweg 20 Procent meer patiënten met kortstondig herseninfarct kregen te 2021 op tijdstip eentje juiste treatment dan ie klas ervoor. Volgens ie Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) komen diegene verbeteringen voort eentje nauwe samenwerkingsverband van ie neurovasculaire team van ie (LUMC) met Haaglanden MC plusteken voort den invoering van eentje regionaal protocol voordat ambulancediensten plusteken Spoedeisende poetsvrouw (SEH) te 2021.

HMC plusteken LUMC werken samen te ie Universitair Neurovasculair Centrum Leiden–Dennenboom Liguster (UNVC). Snelle treatment is namelijk cruciaal voordat eentje wasgoed herstelling. Dat den samenwerkingsverband effectief is, worden verstaanbaar uit den cijfers van afgelopen klas. Zo konden 20 procent meer patiënten op tijdstip behandeld wordt met eentje intra-arteriële trombectomie (IAT) dan ie klas ervoor.

Ambulancediensten

Daarnaast is met den ambulancediensten (RAVHM plusteken RAV Haaglanden) vorig klas gestart met eentje regionaal protocol voordat acute beroertezorg, den RACE-score. Dit score helpt ambulancepersoneel wegens patiënten te identificeren waarbij eentje vitaal bloedvat te den hersenen is afgesloten.

IAT

Dit patiënten hebben eentje IAT nodig indien treatment, plusteken dat is noch te alle ziekenhuizen mogelijk. Met den RACE-score schenkkan ambulancepersoneel dus huis plusteken sneller defini zoals welk ziekenhuis zij willen honingbij eentje kortstondig herseninfarct. Plusteken kunnen dus meer patiënten op tijdstip den juiste treatment krijgen wegens zo blijvende hersenschade te voorkomen.