Zowel den tevredenheid indien den geoefend gebruiksvriendelijkheid zijn zeer schel. Den diverse knelpunten – zoals gebrekkige digitale vaardigheden – wordt den komende tijdstip verbeterd. Den positieve resultaten benadrukken volgens Adelante den kansen plus mogelijkheden diegene digitale toepassingen bieden te den veranderende zorgwereld, waarin digitale zorg onderdeel wordt van den reguliere zorg ter Adelante.

Gebruikerservaring digitale toepassingen

Te december 2021 heeft ie Adelante Kenniscentrum de eerste meting van den gebruikerservaring verricht ter diverse zorgprofessionals diegene gebruikmaken van den digitale zorgtoepassingen. Met digitale vragenlijsten is den gebruikerservaring gemeten plus zijn kansen plus knelpunten voordat den toekomst geïdentificeerd wegens den verdere implementatie te stimuleren.

Modaal gaven den ondervraagde zorgprofessionals eentje 4,4 op eentje schelp van 1-5 indien ie ging wegens den tevredenheid overheen ie gewoonte van Microsoft Teams. Den gebruiksvriendelijkheid van den toepassingen kreeg met 72 op eentje schelp van 1-100 eentje ruime voldoende.

Ie merendeel van den respondenten (93%) is van project wegens videocommunicatie indien onderdeel van den reguliere treatment te blijven verwedden. Plusteken iedereen schenken aan dit vorm van communicatie met cliënten aan te zullen raden aan collega’s diegene erover piekeren wegens ermee te opstarten.

Voordat watten betreft ie oefenportaal van Telerevalidatie.nl ligt den tevredenheidsscore eveneens op 4,4, terwijl den zorgprofessionals diegene ermee werken den gebruiksvriendelijkheid modaal 76,3 uit 100 geven. Iedereen is van project wegens ie toneel te te blijven zetwerk indien onderdeel van hybride zorg plus zou ie aan collega’s adviseren.

Voordelen plus uitdagingen

Revalidatie op afstand levert zowel voordelen indien uitdagingen op, stellen den ondervraagde zorgprofessionals.

Voordelen ten opzichte van traditionele revalidatie zijn onder meer:

 • Huis zicht op thuissituatie patiënt plus makkelijker wegens directe vorm te betrekken.
  Minder reistijd/kosten patiënt.
 • Flexibel te programma, onafhankelijk van vaste werkplek.
 • Vergroten zelfmanagement patiënt plus huis zelfstandig repeteren.
 • Alle verwittiging op één plek plus eenvoudig toegankelijk.
 • Groter bereik (meer patiënten te treatment).

Indien uitdagingen werden onder meer medegedeeld:

 • Digivaardigheidsniveau patiënt plus therapeut.
 • ICT-problemen / digitale middelen noch vacant.
 • Missen van lijfelijk voeling.
 • Tijdsinvestering (te leren omgaan met plus gewoonte van toepassingen).
 • Noch iedereen vertrouwd met digitale zorg.

Revalidatie op afstand

Adelante kreeg te oktober 2020 van den Rijksdienst voordat Ondernemend Nederland (RVO) plus ZonMW eentje toelage vanuit den Stimuleringsregeling E-health Thuis (SET) wegens haar project voordat revalidatie op afstand plus den uitrol van e-health toepassingen uit te opbouwen. Den SET-subsidie worden tweedehands voordat thuisrevalidatie-oplossingen zoals beeldbellen met eentje behandelaar via zoom plus eerdergenoemde toneel Telerevalidatie.nl.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.