Tijdens Wereld Alzheimer Dag worden verschillende (online) activiteiten georganiseerd om samen meer aandacht te geven aan dementie. Hierbij wordt net zoals vorig jaar rekening gehouden met coronamaatregelen. 

Door het hele land zijn er exposities en Alzheimer Cafés. Maar ook voorstellingen, concerten en in Zuid-Limburg zelfs een speciale treinreis door het heuvelland voor mensen met dementie.

Bekijk een overzicht van alle activiteiten

Draag een Vergeet-mij-nietje 


Alzheimer Nederland roept iedereen op om op Wereld Alzheimer Dag een Vergeet-mij-nietje te dragen. Deel jouw foto met Vergeet-mij-niet speldje, sleutelhanger of een van de zilveren hangertjes via social media, met #samenopWAD. Dan verschijnt jouw bericht op deze pagina. Zo laten we zien samen sterk te staan en mensen met dementie niet te vergeten!


Bestel jouw Vergeet-mij-nietje