Ie veel nieuwe coronagevallen is fors gestegen. Tussen dinsdagochtend plusteken woensdagochtend zijn 48.503 positieve tests geregistreerd. Dat is ie voornaamst veel te twee weken tijdstip. Zowel ie gemiddelde loopt op, komt zoals voren uit den dagelijkse cijfers van ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plusteken Milieu (RIVM).

Ie is noch beroemd waardoor ie veel bevestigde besmettingen stijgt, maar den overheid hield er alhoewel rekening mee dat den versoepelingen van den coronaregels konden leiden totdat ene nieuwe opleving van ie coronavirus. Daarom krijgen risicogroepen weldra weer ene boosterprik.

Overlijdens

Ter den afgelopen zeven dagen registreerde ie RIVM 252.937 nieuwe coronagevallen. Dat komt neer op modaal 36.137 positieve tests vanaf dag. Ie gemiddelde stijgt voordat den tweede dag op rij, na meer dan twee weken onafgebroken daling. Ie RIVM kreeg elftal meldingen dat mensen aan den prestaties van den hun coronabesmettingen waren overleden.