Ie tal nieuwe coronagevallen is iets toegenomen. Tussen zaterdag- plus zondagochtend zijn er te ie Rijksinstituut voordat Volksgezondheid plus Milieu (RIVM) 36.448 nieuwe besmettingen gemeld. Zaterdag werden er weids 33.600 besmettingen gemeld plus vrijdag kwamen er weids 49.000 meldingen van nieuwe besmettingen hierbinnen te ie RIVM.

Ie zevendaags gemiddelde is welnu weer gezakt. Afgelopen zeven dagen werden er modaal 49.723 nieuwe coronagevallen vanaf dag te ie RIVM gemeld.

Sterfgevallen

Ie RIVM meldt zondag acht nieuwe sterfgevallen mits gevolg van corona. Dat wil noch zeggen dat hoewel dit mensen afgelopen etmaal zijn overleden, want somwijlen toestaan ie even voordat ene sterfte doorheen corona is doorgegeven aan ie instituut. Zaterdag meldde ie RIVM nog tien sterfgevallen.

Ingevolge: ANP