Ie veel coronapatiënten op den intensive cares ter den Nederlandse ziekenhuizen is donderdag gezakt totdat onder den 200. Er ligt nu 198 patiënten met corona op dit departementen, 8 minder dan woensdag. Den laatste keer dat er minder dan 200 coronapatiënten op dit departementen liggen, wasgoed op 26 oktober.

Ter totaal ligt er nu nog 1513 mensen met corona ter den ziekenhuizen. Dat zijn er 18 minder dan woensdag, zo valt op te maken uit den uiterst recente cijfers van ie Plattelands Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS). Op den verpleegafdelingen ligt nu 1315 Covidpatiënten, dat zijn er 10 minder dan den voorgaande dag.

Verpleegafdelingen

Afgelopen 24 uur werden 197 nieuwe coronapatiënten binnengebracht op den verpleegafdelingen, op den ic’s ging ie wegens 13 nieuwe opnames.

Wegens: ANP