Movisie gaat te gesprek met projectleider Marina Jongers (Hogeschool Rotterdam Kenniscentrum Zorginnovatie) plus zorgprofessional Ruthmila Cicilia (lul van ie kernteam) overheen ie tweejarig project op ie huis doordringen plus ondersteunen van dit doelgroep te den Rotterdamse wijken Feijenoord plus Delfshaven. 

Casus

Mevrouw Juliana uit Rotterdam wordt steeds vergeetachtiger. Zij vergeet afspraken, maar zowel hoe den afstandsbediening werkt. Zij gaat – ondanks den coronacrisis – nog vaak op padachtige, neemt te schrede plus te onpas ie publiek vervoer plus weet regelmatig noch meer hoe zij thuis moeten komen. Haar nicht maakt zichzelf zorgen plus stortplaats den praktijkondersteuner van den huisarts (POH). Den POH herkent zichzelf te ie vertelsel plus den zorgen. Zij neemt voeling op met mevrouw Juliana, maar diegene vindt ie maar onzin. Zij wil geen geheugentest of poetsvrouw ontvangen plus begrijpt werkelijk noch watten ie probleem is. Er is weliswaar niks aan den hand?

Via eentje flyer kwam den POH van mevrouw Juliana erbij den aanmeld- plus advieslijn van ie Rotterdamse project terecht. Marina: ‘Dit linie is voordat professionals diegene werken te Feijenoord plus Delfshaven plus vragen hebben overheen migrantenouderen met vergetelheid of dementie uit één van dit wijken. Beide wijken hebben eentje kernteam met professionals dat bestaat uit eentje mix van expertises uit zorg plus welzijn én eentje mix van achtergronden. Zo hebben wij verschillende ingangen zoals den doelgroep waardoor wij uiteenlopende oplossingen kunnen bieden.

Erop dit casus wasgoed ie raad dat er op eentje laagdrempelige wijze aan eentje vertrouwensband gewerkt moest wordt. Zorgprofessional Ruthmila kwam daarbij zoals voren, omdat zij affiniteit heeft met den Caribische afkomst van mevrouw Juliana.’ Ruthmila: ‘Ik heb te onzerzijds gesprek den focus gelegd op ontmoeten plus noch op haar problemen. Ik heb haar verteld overheen den leuke activiteiten op onze ontmoetingsgroep plus haar uitgenodigd wegens eentje keer aan te sluiten. Op diegene wijze probeer ik zorgmijders laagdrempelig te doordringen. Ik probeer zij te motiveren, zodat zij eentje keer via komen op mijn dagopvang. Den mantelzorger komt dan vaak zowel mee. Ie is erbij zo’n casus intact important wegens stap voordat stap iemands vertrouwen te zegevieren.’

Diversiteit plus maatwerk

Volgens Marina zit den sterkte van dit werkwijze te den diversiteit van den professionals te ie kernteam. ‘Op diegene wijze kunnen wij eentje hulpaanbod op makker leveren. Zonder ie kernteam wordt er veel solistischer gewerkt.’ Ruthmila: ‘Erop zorgorganisaties ontbreekt ie somwijlen aan professionaliteit te den methode, vooral erbij migrantenouderen. Er is te weinig kennis. Daarom helpt ie wegens te overleggen met professionals met verschillende expertises of achtergronden’. Elke casus wordt erna geëvalueerd. Ie kernteam kijkt dan zoals ie verloop van den ingezette poetsvrouw plus of spullen verschillend hadden gekund. 

Masterplan ouderen gemeente Rotterdam

Ie project is vanwege gemeente Rotterdam opgenomen te ie masterplan ouderen. Marina: ‘Wij krijgen regelmatig van verschillende organisaties te Rotterdam terug dat ie project voordat meer voetlicht plus bewustwording van dementie erbij migrantenouderen zorgt. Ie is zowel smaakvol dat managers, van den organisaties diegene meespelen aan ie project, betrokken zijn. Ie werkt indien eentje soort van olievlek. Noch enkel te Rotterdam, zowel plattelands is er voetlicht voordat ie project. Wij zetwerk er op te dat wanneer ie project straks stopt, den werkwijze schenkkan wordt overgenomen te andere wijken plus gemeenten plus wordt voortgezet vanwege den professionals te Feijenoord plus Delfshaven.’ Ruthmila: ‘Erop mij te ieder geval welnu. Ik vind ie intact klein wegens adviezen uit verschillende hoeken te krijgen. Jouw leert van elkander, krijgt andere inzichten plus schenkkan huis maatwerk bieden. Ie is eentje verrijking voordat mijn werkgelegenheid.’

Lees het volledige interview met Marina en Ruthmila