Werknemersorganisatie NCF heeft mededeling gedaan tegen ie BNNVARA-programma BOOS van Tim Hofman. Hofman riep totdat vitaal ongenoegen van den vakvereniging op social media wegens betrokken belastingambtenaren te den toeslagenaffaire te veiligheidsfunctionaris. Te NCF zijn duizenden ambtenaren van ie ministerie van Financiën aangesloten. Dit meldt NOS. 

Vrijdag plaatste Hofman op Twitter den oproep. Zijn programma wil weten welke ambtenaren zichzelf noch aan den regels hebben gehouden. Wie nu nog honingbij den Fiscus werkt plus wie ontslagen of gestraft is. Werknemersorganisatie NCF heeft mededeling gedaan van vreesaanjaging van ambtenaren. Volgens voorzitter Albert van der Smissen speelt BOOS hier voordat inherent rechter. “Watten onzerzijds betreft is den grenzeloos van ie toelaatbare te dit oproep overschreden plus is ie tijdstip voordat juridische stappen.”

BNNVARA zegt dat Hofman noch den intentie heeft wegens ene tabel met namen van ambtenaren te uitbrengen. Namen wordt eenzaam tweedehands mits dat journalistiek verantwoorden is.

Om: Nationale Zorggids
Singeltje: 
BNNVARA/Wessel den Vitaal