Materialen valpreventie

  • Stuurwiel deelnemers ene toegangsbewijs wegens kip ene hart onder den roeiriem te steken plusteken voeg daarbij den Hup ter den Poten Flyer. Dit flyer bevatten 7 suggesties wegens getraind plusteken vitaal te blijven. Den oefeningen zijn verwerkt ter dagelijkse bezigheden.  
  • Van alle oefeningen uit den Hup ter Poten flyers zijn korte animatiefilmpjes diegene te vinden zijn op onzerzijds YouTube kanaal
  • Attendeer ouderen op den Valpreventie Quiz van Zorg voordat Huis. Middels zes vragen leren mensen op ene speelse wijze meer overheen den redenen van vallen plusteken hoe jouw vallen kunt voorkomen.

Bekijk meer voorbeelden op Veiligheid.nl

Vernieuwde whitepaper ‘Watten werkt ter valpreventie’

Ter 2020 is den whitepaper ´Watten werkt ter valpreventie´ geüpdatet plusteken uitgebreid. Nieuwe inzichten op poot van wetenschappelijk research plusteken praktijkervaringen hebben gezorgd voordat aanscherpingen ter den kennis overheen effectieve interventies plusteken aanvullende kennisgeving overheen watten werkt via den implementatie van ene valpreventie methode via thuiswonende ouderen.

Lees den whitepaper ‘Wat werkt in valpreventie’