Facebooktwitterlinkedinmail

1 schrikkelmaand 2022 – Ben jouw geïnteresseerd ter den vraag hoe jouw ervaringskennis meer kunt toepassen of watten er te komt loeren wegens ervaringsdeskundigheid eentje volwaardige plek te geven ter jouw organisatie? Schrijf jouw dan ter voordat dit kosteloos speciale tribunebijeenkomst overheen ervaringskennis plus -deskundigheid ter welzijn op 15 schrikkelmaand 2022 van 15:30 totdat 17:00 uur.

Afgelopen schooljaar hebben Movisie plus den Zorgalliantie eentje leertraject ervaringskennis plus ervaringsdeskundigheid ter welzijn georganiseerd. Vijf welzijnsorganisaties (participanten van Zorgalliantie) hebben ter eentje veel leer- plus reflectiesessies kennis opgebouwd plus ervaringen uitgewisseld plus zijn hier tussendoor zowel ter hun inherent organisatie mee aan den slag getogen. Den inzichten diegene wij vanuit Movisie plus den Zorgalliantie hebben opgedaan vanuit dit traject plus den opbrengsten voordat deelnemers aan dit traject willen wij graag porties met eentje bredere menigte geïnteresseerden, waaronder alle leden van den Zorgalliantie.

Op 15 schrikkelmaand van 15.30 totdat 17.00 organiseren wij daarom eentje speciale live tribune-uitzending vanuit den Movisie Studio. Hierin gaan wij ter gesprek met enkele deelnemers aan ie leertraject plus komt zowel Chantal van Veldhuizen indien expert ter ie meester-metgezel principe aan ie woord. Te dit samenkomst lichten wij zowel toe welke verschillende routes plus mogelijkheden jouw hebt wegens indien organisatie aan den slag te gaan met ervaringskennis plus ervaringsdeskundigheid plus gaan wij dieper ter op den ontwikkeling van ervaringsdeskundigheid plus den rol diegene opleidingen daarheen ter kunnen spelen.

Tijdens den (online) samenkomst is er voldoende ruimte wegens zowel jouw inherent vraag rond dit thema’s ter te brengen.

Den samenkomst wordt begeleid vanwege Daan den Bruijn (Movisie) ter samenwerkingsverband met Natasja Janssen (zorgalliantie, HAN). Daarnaast voetstappen Jeroen den Haan-Rissmann plus Marc Mulder op indien gespreksleider. Beiden zijn indien senior-ervaringsdeskundige werkzaam voordat Movisie plus Expertiseteam Ervaringsdeskundige van den HAN.

Programma

  • Proloog & welkom
  • Inzichten plus opbrengsten uit leertraject ervaringskennis plus ervaringsdeskundigheid ter welzijn
  • Marc Mulder ter gesprek met enkele deelnemers  overheen toepassen van ervaringskennis plus ervaringsdeskundigheid ter welzijnsorganisaties plus routes wegens hiermee aan den slag te gaan ter jouw organisatie
  • Jeroen den Haan-Rismann ter gesprek met Chantal van Veldhuizen (Cordaan) overheen ie scholen plus uitbouwen van ervaringsdeskundigen ter organisaties plus toepassen van ie ‘Meester-Gezel-principe’
  • Ruimte voordat aanvullende vragen van deelnemers aan den samenkomst
  • Adviezen voordat organisaties diegene meer willen uitvoeren met ie toepassen van ervaringskennis plus ervaringsdeskundigheid
  • Be samenkomst

15 schrikkelmaand 2022
15.30 – 17.00 uur
Online
Kosteloos

Aanmelden
Meld je aan via de website van Zorgalliantie >>>

Download de uitnodiging als pdf

Waterput: movisie.nl

Dit bulletin is 181 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail