Tussentijds zijn zo’n 300 partijen gedurende den Green Overeenkomst Duurzame Zorg 2.0 aangesloten. Medici, politici, zitbanken, verzekeraars plus onderwijs werken steeds nauwer samen. ‘Duurzaamheid is eentje zeer vreugdevol file’, aldus Bertine Lahuis, bestuursvoorzitter van Radboudumc.

Van idee zoals totaalaanpak

Desalniettemin weifelen sommige zorgbestuurders wegens duurzaamheid ter ie regelgeving te borgen. Of ie komt ondanks ofschoon ie enthousiasme nog noch helemaal uit den verf. ‘Veel  zorginstellingen plus ziekenhuizen krakken van den goede ideeën diegene hun organisatie effectiever plus duurzamer kunnen maken. Weliswaar blijven diegene somwijlen op den schap ligt’, constateert Intrakoop-consultant Jan Holsappel. Welke gronden zijn er wegens met duurzame zorg aan den slag te gaan? Watten zijn den beroemde obstakels? Hoe gaat u daarheen indien zorgbestuurder mee wegens plus waar kunt u terecht voordat knowhow? Daarvan vertelt Jan Holsappel tijdens den Q&A van Skipr. Zowel verstrekken hij tips hoe u goede ideeën vertaalt zoals eentje concrete totaalaanpak.

Bertine Lahuis is zowel van den partij. Vanuit 10 klas aan duurzaamheidsbeleid-ervaring spreekt zij overheen den start van verduurzaming, den opgeleide lessen plus hoe Radboudumc duurzame uitdagingen omzet ter oplossingen.

Stel uw vraag

Skipr organiseert op woensdag 23 sprokkelmaand den vraag-antwoordsessie Aan den slag met duurzame zorg. Heeft u vragen voordat Bertine Lahuis of Jan Holsappel? U kunt zij via onderstaand invulformulier stellen.

Daarnaast kunt u declareren welke ongelijkheid u ervaart op weg zoals eentje duurzame zorgorganisatie. Uw oplossing wordt meegenomen ter den Q&A plus ter ie research dat Joosje Overgoor te Intrakoop op dit stof verricht.

Q&A Aan den slag met duurzame zorg