Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Als zorgbestuurder is het essentieel om goed en transparant te communiceren met personeel en cliënten en de relatie met de ondernemings- en cliëntenraad goed te houden. ‘Je hebt elkaar keihard nodig in het neerzetten van een goede organisatie’, zegt Joris de Jong, bestuursvoorzitter van de Liemerije. Maar om die boodschap over te brengen moet je alle middelen inzetten, vertelt hij. ‘De zorgmedewerker is niet makkelijk te bereiken. Die is druk aan het werk en zit niet achter aan laptop om een mail te lezen of filmpje te bekijken.’

Premium

De Jong vertelt over zijn

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx