Nettie Goedgeregeld

Via deze app kunnen cliënten contact houden via een video- of telefoongesprek met een welzijnscoach. Naast het sociale contact, registreert de app op afstand een aantal belangrijke meetwaarden, zoals temperatuur en indien nodig saturatie. Deze waardes en bevindingen komen in een Persoonlijke Gezondheid Omgeving (PGO). Dit hoeven cliënten en zorgmedewerkers dus niet zelf te doen. 

BeterDichtbij

BeterDichtbij heeft een digitale chatdienst waardoor het voor patiënten mogelijk is digitaal contact te hebben met hun eigen arts. De digitale chatdienst is tijdens de coronacrisis kosteloos beschikbaar voor alle ziekenhuizen in Nederland.

Therapieland

Zorginstellingen kunnen vanwege de coronacrisis gratis gebruik maken van beeldbellen via Therapieland.

Telefoonlijnen


Verschillende organisaties hebben telefoonlijnen geopend om een luisterend oor te bieden aan ouderen die nu minder bezoek ontvangen.


Lees meer