Uitzending van medisch ziekenhuismedewerkers naar militaire missies heeft alleen maar voordelen, zeggen de bestuurders van zeven ziekenhuizen. Daarom hebben ze de samenwerking met het ministerie van Defensie flink vergroot: ze stellen niet alleen meer mensen beschikbaar, ook het trainings- en opleidingsprogramma krijgt een boost.

V.l.n.r.: Ingrid Wolf, bestuursvoorzitter Haaglanden Medisch Centrum (HMC), luitenant-generaal Mario Verbeek en mevrouw Ramautar, internist-endocrinoloog bij het HMC. Foto: Ministerie van Defensie

Premium

Niels Jansen, clustermanager acuut bij

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Frits Baltesen