Zorgwerkgevers kunnen sinds vorig jaar de hoge uitstroom van personeel met behulp van data afremmen. Instellingen krijgen dankzij gegevens over de in- en uitstroom van personeel, deeltijdfactoren, salarissen en functierubrieken zicht op oorzaken van de uitstroom. ’Als je die wil beperken’, zegt Chriss van Pul, manager PFZW Datadiensten bij pensioenuitvoeringsorganisatie PGGM, ‘heb je dat inzicht nodig om tijdig gesprekken te voeren in je organisatie.’

Welcome carpet with foot-ware on it Publikationsname / Publikationsnummer / E-Tag TT.MM.JJJJ (optional)

Usage: Online (20180131)
Usage: Online (20180424)
Usage: Online (20210316)
*** Local Caption *** (c)denlitya – Fotolia

Premium

PGGM gebruikt geanonimiseerde data van

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Frits Baltesen