Samira Ahli is adjunct-hoofdredacteur van Zorgvisie, Skipr en Qruxx.

Vergrijzing, een toenemende zorgvraag, krapte op de arbeidsmarkt. De cijfers uit het Trendrapport VVT van Stichting FWG schetsen de nijpende context waarin vvt-zorgaanbieders moeten opereren. Toch is de toon van het onderzoek niet somber. De onderzoekers zien ‘een energieke branche die volop in beweging is, op zoek naar nieuwe woon-, zorg- en organisatievormen, passend bij nu en straks’.

houdbaarheid ouderenzorg
AdobeStock

Premium

Alle sectoren krijgen te maken

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Samira Ahli

Samira Ahli is adjunct-hoofdredacteur van Zorgvisie, Skipr en Qruxx.