Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Het Volledig pakket thuis (VPT) is een ideale aanvulling voor mensen met een Wlz-indicatie die nu nog tussen wal en schip vallen doordat ze niet passen bij de thuiszorg en niet naar een verpleeghuis willen. Door iemand te helpen hun dag in te vullen, kunnen ze langer in hun eigen huis wonen, vertelt Gea Jagersma, strategisch beleidsadviseur van Kwadrant Groep. Na een pilot in de Friese gemeente Smallingerland, rolt Kwadrant de zorgvorm uit in de hele provincie.

Premium

Bij VPT wordt gebruikgemaakt van

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx