De meest geraadpleegde onderwerpen zijn Dementie, Medicatieveiligheid en Hygiëne. Gemiddeld trekt Zorg voor Beter 190.000 bezoeken per maand. Ook stellen bezoekers steeds meer Praktijkvragen, en geven onze experts antwoorden op deze vragen uit de praktijk.

Zorg voor Beter is het afgelopen jaar ook veel actiever geworden op Facebook. Met meer dan 13.000 likes worden de berichten veel gedeeld en is er ook op Facebook veel interactie. Volg ons op Facebook. Zorg voor Beter heeft ook al meer dan 1.000 volgers op LinkedIn.

Meest bezochte thema’s 

 1. Dementie (164.637)
 2. Medicatieveiligheid (151.319)
 3. Hygiëne (144.257)
 4. Eten en drinken (113.599)
 5. Huidletsel (94.394)

Meest populaire nieuwsberichten in 2018

Heb je deze gemist? Lees ze alsnog…

 1. Handtekening onder zorgplan niet meer verplicht (5 sept)
 2. Gratis e-learnings en coaching probleembedrag dementie (21 sept)
 3. Personeelstekort in de zorg groeit. Wat is de oplossing? (14 maart)
 4. Een noro-uitbraak… Hoe kom je er (nog) sneller vanaf? (29 oktober)
 5. Overzicht wettelijk verplichte registraties vernieuwd (12 november)

Meest populaire filmpjes

Er werd een hele nieuwe serie gemaakt van praktische instructiefilmpjes rond hygiëne. Deze filmpjes waren de toppers van het afgelopen jaar! Bekijk de hele serie!

 1. Hygiëne in het verpleeghuis: incontinentiemateriaal
 2. Hygiëne: handen wassen
 3. Hygiëne: hoe trek je je handschoenen uit
 4. Medicatieveiligheid: waar moet je op letten?
 5. Hygiëne: hoe maak je je smartphone hygiënisch schoon?

Attendeer je collega’s op gratis nieuwsbrief

Ook steeds meer mensen (28.500 abonnees) volgden het nieuws via de gratis nieuwsbrief van Zorg voor Beter. Meld je aan via de rechter kolom op deze website. Of attendeer je collega’s op deze nieuwsbrief! Of meld je aan voor de speciale Onderwijsalert voor docenten en praktijkopleiders.

Of print een van onze grappige posters en hang die op in de personeelskamer!