De Nederlandse geboortezorg is van hoge kwaliteit, maar kleine verschillen in zorg kunnen grote impact hebben. Door deze verschillen op te sporen en de oorzaak te achterhalen kan de kwaliteit van de geboortezorg in ziekenhuizen nog verder verbeteren. Dat is een van de lessen van het verbeterprogramma Samen beter Geboortezorg van de Santeon-ziekenhuizen. Deze week presenteren Fleurisca Korteweg en David van der Ham, gynaecologen in het Martini Ziekenhuis en medisch leiders van het project, de eerste resultaten.

Premium

Minder ongeplande keizersnedes en totaalrupturen,

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Samira Ahli