Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

De meerderheid van de patiënten die de komende jaren worden geopereerd in het Radboudumc krijgt een training van enkele weken aangeboden om fitter te worden voorafgaand aan de behandeling. Een eerder succesvol project voor patiënten met darmkanker wordt op termijn uitgerold naar twintig zorgpaden. Bestuursvoorzitter Bertine Lahuis spreekt van een ‘boerenverstand-interventie’. ‘We vonden het bijna niet ethisch om het niet te doen.’

Bertine Lahuis (in het midden) bij de ondertekening van het programma

Premium

Voor iedereen die het voor

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx