Toepassingen van virtual reality bij patiënten met long covid en patiënten met lage rugklachten bleken veelbelovend. Daarom heeft Radboudumc een tweejarig research-contract getekend met het bedrijf SyncVR Medical met als doel om waarde toe te kennen aan meer vormen van ‘virtual connected care’. Daarbij is de uitdaging niet zozeer wat er binnen de VR-bril gebeurt, maar om de logistiek en de omstandigheden in de eerste- en tweedelijnszorg, vertelt chirurg Harry van Goor.

Een patiënt is in een stressreducerende virtuele natuur-omgeving waarbij hij zijn adem reguleert (mentale game). Foto: Radboudumc

Premium

Het Nijmeegse umc en de

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Avatar