Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Zorgorganisaties moeten investeren in langdurige initiatieven voor het gebruik van data in de zorg zodat datawetenschappers en medici de tijd krijgen om van elkaar te kunnen leren. Vaak springen zorgorganisaties op een hype die uiteindelijk tot teleurstelling leidt, terwijl initiatieven continuïteit nodig hebben om de mogelijkheden van data beter te kunnen benutten. Dit zegt onderzoeker Marthe Stevens van de Erasmus Universiteit die haar proefschrift heeft geschreven over de belofte van data in de zorg.

Onderzoeker Marthe Stevens ziet nieuwe datagedreven projecten ontstaan uit de teleurstellingen van eerdere.
Onderzoeker Marthe Stevens ziet nieuwe datagedreven projecten ontstaan uit de teleurstellingen van eerdere.

Premium

‘Je ziet toch steeds een

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx