‘Over de relatie tussen mondgezondheid en de algehele gezondheid wordt steeds meer bekend. Mondgezondheid is niet alleen belangrijk voor de mond, maar ook voor de rest van het lichaam,’ zegt Annelot Baltussen, mondhygiënist-geriatrie en accounthouder mondzorg bij Zorg voor Beter. ‘Zo zijn er bijvoorbeeld samenhangen gevonden tussen mondgezondheid enerzijds en onder meer diabetes mellitus, hart- en vaatziekten, reumatoïde artritis en longziekten anderzijds. Mondzorg is dus een zorg die we absoluut niet mogen vergeten.’

Zo doe je mee aan de prijsvraag

Heb jij een goed idee over hoe je mondzorg onder de aandacht kan brengen? Geef voor 15 maart 2021 onderaan deze pagina een reactie. Degene met het leukste, mooiste en beste idee ontvangt een uitgebreid mondzorgpakket.

Wat kun je winnen?

Het mondzorgpakket bestaat o.a. uit een elektrische tandenborstel speciaal voor jezelf én voor jouw cliënten handtandenborstels, protheseborstels, prothesebakjes en tubes tandpasta.