Patiënten diegene eentje vraag hebben overheen problemen met eentje kunstknie, zorgen overheen hoge bloeddruk tijdens den zwangerschap of eentje traag genezende wond na eentje operatie, willen daarvoor liefst snel te voeling kunnen voetstappen met hun behandelend geneesheer of verpleger op den poli.

Appen met BeterDichtbij

Wegens dit te verwezenlijken vermag den patiënt gebruikmaken van den kosteloos app BeterDichtbij. Te Maastricht UMC+ wasgoed appen of beeldbellen vroeger reeds mogelijk erop den poliklinieken gynaecologie, orthopedie plus den polikliniek opvang kindergeneeskunde. Binnenshuis diegene vakgebieden startte ie ziekenhuis te den voorjaar van 2021 eentje pilot met BeterDichtbij. Na evaluatie worden te den zomer van dat schooljaar priv ie gewoonte van den app voort te zetwerk plus voorts uit te breiden. Dat heeft er nu toe geleid dat lopend 2022 dit potentie totdat appen, wordt uitgerold overheen alle poliklinische departementen, te opstarten met den polikliniek chirurgie/heelkunde.

Met dit stap wordt communicatie tussen patiënt plus behandelaar eentje stuk gemakkelijker plus zijn er minder fysieke plus belafspraken nodig. Zowel patiënten indien zorgverleners zijn na eentje evaluatie hierover ronduit positief. Innoveren van zorg met digitale hulpmiddelen is onderdeel van den strategische visie van ie Maastricht UMC+ plus ermee eentje voorrang. Te ie koersdocument Gezondheidsbevorderend Leven 2025 kun jouw hierover meer oplezen op mumc.nl.

Vergelijkbaar met WhatsApp

Met BeterDichtbij kunnen patiënten intact makkelijk voeling tapen met eentje geneesheer, paramedicus of verpleger op eentje polikliniek. Den app is qua werking was vergelijkbaar met WhatsApp, maar beschikt welnu overheen eentje betere bewaking (encryptie). Indien patiënten BeterDichtbij willen tradities, downloaden zij eenvoudig den app te den Apple App Store of Google Play Store plus krijgen van den ziekenhuisafdeling vanaf e-mail eentje uitnodiging voordat eentje gesprek te BeterDichtbij.

Vanaf dat uur kunnen zij appen met hun behandelaar. Op vragen via den app krijgen patiënten uitkomst binnenshuis twee werkdagen. Zorgverleners kunnen van hun zijkant reserve kennisgeving of uitslagen porties, indien dit tenminste noch te hard binnentreden plus geen nadere toelichting vergen. Zowel kunnen zij via BeterDichtbij eentje beeldbelafspraak maken.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.