Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech

De digitalisering van de zorg pakt vaak slecht uit voor mensen met een sociaal-economische achterstandspositie. Dat stelt Nicole Goedhart. Ze is onderzoeker bij Amsterdam UMC, locatie VUmc, en promoveerde op digitale inclusie. Goedhart constateert dat groepen in een kwetsbare positie over het hoofd worden gezien bij het ontwikkelen van bijvoorbeeld patiëntportalen en PGO’s. Zorgbestuurders zouden meer moeten investeren om het tij te keren, stelt ze.

Premium

‘Waarom maken we het niet

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sytse Wilman

Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech