Sterre ten Houte de Lange

Lisette Jolink werkte ruim een decennium als begeleider op groepen voor mensen met een verstandelijke beperking. Ze kon zich ergeren en verbazen over de administratie die ze in haar dienst moest doen. Haar nieuwsgierigheid leidde ertoe dat ze Elver hielp de regeldruk fors te verminderen. ‘Het is makkelijker om regels te maken dan om goed met elkaar samen te werken.’

connecting dots
Na de pilot ging het nieuwe zorgdossier weer terug naar de tekentafel. Foto: benjaminec / Getty Images / iStock

Premium

De Gelderse zorginstelling Elver verleent

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sterre ten Houte de Lange

Sterre ten Houte de Lange