Het programma bestaat uit een plenair gedeelte waarin het juridisch kader van de wet wordt toegelicht. Daarnaast vinden er 7 workshops plaats en kun je de informatiemarkt bezoeken. Wil jij goed voorbereid zijn op de Wet zorg en dwang? Meld je dan aan voor een van de bijeenkomsten!

Extra bijeenkomsten

In september 2019 organiseerde het ministerie van VWS 8 informatiebijeenkomsten voor zorgprofessionals en beleidsmakers. Vanwege de grote belangstelling voor deze bijeenkomsten is besloten 6 extra bijeenkomsten te organiseren.

Workshops

Vilans verzorgt drie van de workshops: ‘Het stappenplan’, ‘Verzet’ en ‘Onvrijwillige zorg’. In de workshops ga je dieper in op de verschillende onderwerpen en verken je dilemma’s en mogelijke oplossingen. Ook krijg je handvatten mee die je kunt inzetten in je eigen werk. 

Wanneer?

  • 27 januari  in het van der Valk hotel in Zwolle
  • 28 januari  het van der Valk hotel in Tiel
  • 3 februari in het van der Valk hotel in Roermond
  • 4 februari in het van der Valk hotel in Sassenheim
  • 10 februari in het van der Valk hotel in Amersfoort
  • 13 februari in het van der Valk hotel in Middelburg

Voor wie?

Voor zorgprofessionals en beleidsmakers 

Kosten

Gratis

Aanmelden

Meld je hier aan

Programma

Alle bijeenkomsten hebben hetzelfde programma:

12:30 uur: Inloop

13:00 uur: Opening en presentatie door VWS

13:45 uur: Start workshopronde 1

14:30 uur: Pauze 

15:00 uur: Start workshopronde 2

15:50 uur: Start workshopronde 3

16:35 uur: Einde met afsluitend een drankje

Meer informatie over de bijeenkomsten is te vinden op de website van dwang in de zorg.