Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech

De nieuwe Europese wetgeving voor medische hulpmiddelen (MDR) gaat deze week in. Wegens de coronacrisis werd vorig jaar besloten dat een jaar uit te stellen. Dat was nodig ook, zeggen Joke Boonstra, lid raad van bestuur van het Erasmus MC en portefeuillehouder medische technologie bij de NFU, en Jan Jaap Baalbergen, programmamanager bij de NFU. Zij pleiten ervoor ook de invoering van de nieuwe regels voor in-vitro diagnostica een jaar uit te stellen. ‘Als testen verdwijnen vanwege de nieuwe wetgeving hebben we echt een groot probleem.’

Premium

‘Wij waren vorig jaar heel

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sytse Wilman

Redacteur Zorgvisie en Zorgvisie Tech