Nieuw in de cao vvt: verpleegkundigen en andere zorgverleners kunnen vanaf 1 september na 45 dienstjaren stoppen met werken. Op Facebook ontstond wat ophef: wat heb je nou echt aan die regeling? Gaat het om 45 aaneengesloten jaren, en tellen stages mee? We vroegen om opheldering bij Rolf de Wilde, cao-onderhandelaar voor NU’91.

Verpleegkundigen en andere zorgverleners in de vvt kunnen straks na 45 dienstjaren met pensioen. Foto: Arno Massee

Premium

1. Vanaf wanneer gaan de

Premium

Wil je dit artikel lezen?

Neem Nursing.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Lees onbeperkt alle premium artikelen en alle magazine-artikelen
  • Accreditatiepunten behalen met de Nursing Challenge
  • Toegang tot handige tools op de website

Al abonnee? Log dan in

Nienke Berends