In de publicatie vind je inspiratie voor technologische toepassingen die je kunt gebruiken. Het overzicht is opgedeeld in 8 verschillende thema’s:

  1. Communiceren
  2. Zelfstandigheid
  3. Zinvolle dagindeling
  4. Informatievoorziening
  5. Kwaliteit van zorg
  6. Hygiëne en besmetting
  7. Zorg voor waardig sterven
  8. Organisatie van zorg

Welke behoeftes heb je?

Nadat je een thema kiest, krijg je een overzicht te zien met behoeftes die binnen dit thema vallen. Dit zijn uitgevraagde behoeftes die momenteel spelen tijdens de coronacrisis. Bij deze behoeftes wordt aangegeven van welke doelgroep deze afkomstig zijn (cliënten, mantelzorgers, zorgprofessionals en de zorgorganisatie).

Oplossingen

Nadat je een keuze hebt gemaakt voor een behoefte krijg je een overzicht met (technologische) oplossingen voor deze specifieke behoefte. De oplossingen die gepresenteerd worden, zijn voorzien van een indicatie voor de prijs en de mate waarin het product eenvoudig in gebruik te nemen is. Dit wordt per oplossing weergegeven met icoontjes.