Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Op momenten was er meer behoefte aan vooral flexibele IC-capaciteit tijdens de pandemie. ‘We zijn in Nederland echt langs het randje gelopen’, vertelt Michel Wouters, onderzoeksleider van het rapport van de Samenwerkende Kwaliteitsregistraties over de stand van de zorg in 2020. Hij vertelt dat er weinig extra’s had moeten gebeuren voordat het niet meer mogelijk geweest om ernstige patiënten op de IC te plaatsen.

Beschermend pak
Arts in beschermde kleding bij coronapatiënt. Foto: Dong Naide / Costfoto / picture alliance

Premium

De gevolgen van de enorme

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Wilbert Zuil

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx