Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.

Hoewel de meeste zorg in Nederland waardevol is, valt er nog wat te winnen met terugdringen van niet-gepaste zorg. Dat concludeert Eva Verkerk in haar promotieonderzoek dat ze namens het Radboudumc uitvoerde. ‘In de projecten zagen we niet-gepaste zorg flink afnemen wanneer artsen en verpleegkundigen een strategie op maat maakten en de patiënt hierin meenamen.’ Met de uitkomsten en aanbevelingen wil de kersverse doctor veldpartijen activeren om zorg zinniger te maken.

eva verkerk, zinnige zorg, niet-gepaste zorg,

Premium

Voorbeelden van niet-gepaste zorg zijn

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Laura van Elst

Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.