Het aantal ouderen met een migrantenachtergrond neemt namelijk toe en soms vraagt dat een andere manier van omgaan. De lesmaterialen van expertisecentrum Pharos helpen je daarbij. De materialen zijn verdeeld in 3 categorieën: mbo, hbo en universiteit.

Bestel de film: Ik heb een dokter in Marokko voor 12,50 euro op DVD.

Laaggeletterdheid

Eén van de lesmaterialen gaat over het thema Laaggeletterdheid. Want meer dan 1 miljoen volwassenen hebben moeite met lezen en schrijven. Op Pharos.nl vind je filmpjes waarin ex-laaggeletterden vertellen over hun ervaringen. Ook geven ze tips hoe je begrijpelijker kunt communiceren. Je kunt ook oefenen met de opdracht ‘Taalgebruik bij medicijngebruik’.

Bekijk de lesmaterialen over laaggeletterdheid

Alle lesmaterialen op een rij

Naast lesmaterialen over laaggeletterdheid vind je op Pharos ook materialen over cultuursensitief communiceren en palliatieve zorg. Zo vind je onder meer een e-learning waarin je leert hoe je beperkte gezondheidsvaardigheden bij cliënten herkent. Bekijk alle lesmaterialen op Pharos.nl