Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.

Oogkleppen af en observeren maar. Acht zaterdagen kunstobservatie-onderwijs verbetert de diagnostische vaardigheden van jonge artsen. Dat blijkt uit promotieonderzoek naar het medische kunstprogramma van het Radboudumc en de Radboud universiteit. ‘Patronen in kunst leren herkennen, leidt ook tot empatischere dokters en meer persoonsgerichte zorg’, aldus aanjager en emeritus hoogleraar Jan Keunen in deze aflevering van Kunstzinnig.

Op bezoek in het Frans Hals museum. Foto: Inga Powilleit Photography

Premium

‘Toegenomen medische kennis en kunde

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Laura van Elst

Redacteur Zorgvisie, Skipr en Qruxx.