Door corona is de situatie van veel jongeren onzeker en uitzichtloos. Rondom de persconferenties zien instellingen voor jeugd-ggz het aantal suïcidepogingen stijgen. Er was al 200 miljoen vrijgemaakt en daar komt nu nog 613 miljoen euro bij. Met dit geld moeten de ruim 350 Nederlandse gemeenten de wachtlijsten voor crisishulp wegwerken.

Hoe kan de basiszorg voor jongeren met psychische klachten zó worden uitgevoerd dat de jongere en het gezin het beste wordt geholpen?
Foto: iStock

Premium

Premium

Wil je dit artikel lezen?

Neem Zorgwelzijn.nl een week gratis op proef. Na een week stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle premium artikelen lezen
  • Online alle artikelen uit Zorg+Welzijn magazine lezen
  • Toegang tot meer dan 850 zinvolle dagbestedingsactiviteiten

Al abonnee? Log dan in

Marijke Gemser