Samira Ahli is adjunct-hoofdredacteur van Zorgvisie, Skipr en Qruxx.

Om personeel te behouden en de zorgarbeidsmarkt weer gezond te maken, moet de zorg voor medewerkers de hoogste prioriteit krijgen. Dat stellen de initiatiefnemers van een nieuw preventieplan voor zorgmedewerkers, Stichting IZZ, PGGM en Stichting FWG. ‘We zetten met dit plan een concrete aanpak neer waar (zorg)organisaties bij kunnen aanhaken om mee te werken aan gezonde zorg en kunnen aankloppen voor ondersteuning.’

potlood uitgummen

Premium

De drie organisaties zijn samen

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Samira Ahli

Samira Ahli is adjunct-hoofdredacteur van Zorgvisie, Skipr en Qruxx.