Sterre ten Houte de Lange

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Het gebruik van analytics kan de operationele processen in een ziekenhuis enorm verbeteren. Dit leidt tot minder verspilling en een snellere behandeling van de patiënt. ‘Idealiter gaan ziekenhuizen de route van de patiënt zien als een customer journey’, zegt SAS-directeur Mark Lambrecht. ‘Maar tussen droom en werkelijkheid staan vele hinderpalen.’

virtueel dokter
Illustratie: Ico Maker / stock.adobe.com

Premium

‘Met het uitbreken van de

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem Zorgvisie.nl een maand gratis op proef. Na een maand stopt het abonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Sterre ten Houte de Lange

Sterre ten Houte de Lange

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx